ÜCRETSİZ DEĞİŞİM ve İADE / 149 TL ve üzeri alışverişinizde ÜCRETSİZ KARGO

İade, Değişim ve İptal

İade

Aşağıdaki şartlara uygun hallerde göndereceğiniz ürünlerinizi teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekilde iade edebilirsiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra, ürün faturasının arkasında bulunan iade/değişim formunu doldurarak aras kargoyla iade edebilirsiniz. İade/değişim şartlarına uygun iade edilen ürünleri bize ücretsiz olarak gönderebilmek için aşağıdaki iade kodunu belirtmenizi rica ederiz.

Aras Kargo İade Kodu - 1111809801728

Değişim İade Adresi

Derinmor Bağdat cad. No:54/1 Kızıltoprak / İSTANBUL

İade Koşulları

* Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızı da içeren bir dilekçe ve iade formu ile iade ediniz.

* Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

* Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

* Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örneğin orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İç giyim alt parçaları, külot, boxer, slip ürünlerin değişimi veya iadesi hijyen koşulları gereği mümkün değildir.

Değişim

* Ürün bedeninin uygun olmadığı veya başka bir ürün tercih edildiğinde ürününüzü 7 gün içerisinde faturasıyla beraber göndererek değişim işlemi yapabilirsiniz.

Siparişimi nasıl iptal edeceğim?

Siparişiniz size ulaşmadan önce herhangi bir nedenle, siparişinizi iptal etmek istiyorsanız, Derinmor.com Müşteri Hizmetlerini 0216 418 95 12(pbx) nolu telefondan arayabilir veya destek@derinmor.com adresinden veya hesabınızdaki istek formundan sipariş numaranızı ve dilerseniz iptal nedeninizi belirterek siparişinizin iptal talebini iletebilirsiniz.

Siparişim arızalı / defolu çıktı, ne yapmalıyım ?

Ürünü orijinal ambalajı bozulmadan ve yanında size gönderilen bütün belgelerle, geri göndermeniz gerekmektedir. Not: Ürün teslim tarihinden itibaren 7 işgünü içinde iade talebinizi yapmanız gerekmektedir.